DigiFlavor Fuji GTA / Siren GTA MTL

Tzv. obnovitelné atomizery jsou zvláštní skupina attíků, které si každý může, nebo spíše musí, doladit podle svých představ. Určeno zkušeným a technicky zdatným vaperům . Zde najdete jejich recenze a zkušenosti uživatelů.

Moderátoři: Alexa, Petr794

Re: DigiFlavor Fuji GTA / Siren GTA MTL

Příspěvekod profesor61 » pát 05. kvě 2017 18:38:11

Elboro Man píše:Hmmm...Siren v průměru 22 zatím chybí. Zatím jen 25 mm... :bezreci:
Budou tak za týden.

Ahoj mám dotaz sirény 25 prý trpí nějakou výrobní chybou a rozpadají se setkal jsi se s tím problémem jako prodejce nebo je to blábol?a nevíš zda digiflavor fuji singl jde taky na MTL nebo je pouze na tahání do plic?Díky za odpověd.
profesor61
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Kephas » sob 06. kvě 2017 8:05:17

K rozpadání Sirén: mám tu krásku asi týden, taky jsem se toho bál. Zatím se mi nerozpadla, ale vzhledem k tomu, že spodek a vršek pod a nad sklem nejsou spojeny závitem na skle a drážka je poměrně mělká a vše drží dohromady střední část je třeba při sestavování vše dobře utáhnout. Jediný problém vidím v tom, když by chtěl člověk vyměnit vatu nebo spirálku když ještě tank není úplně prázdný, pak je to při troše nešikovnosti dost patlavá záležitost. :hnev: Na německém fóru někdo radil přilepit sklo k spodní části vteřinovým lepidlem, ale do toho se mi moc nechce. Až na tuto "maličkost" je Siréna geniální, třeba to bude v příští verzi vyřešené. Vřele doporučuji.
Kephas
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod balabenka » sob 06. kvě 2017 9:44:54

Mám obě Sirény 22 i 25 už několik měsíců (od začátku prodeje) a nic se mi na nich nerozpadá.
Je pravda že dbám aby mi nepadaly na zem... ;)
Obě mi přijdou po funkční stránce naprosto totožné a pokud se průměr 25 mm vejde na box, tak bych se ani té větší určitě nebál.
Naposledy upravil balabenka dne sob 06. kvě 2017 21:05:57, celkově upraveno 1
WillProXT, TitanXL, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, ProVariV2+Penelope, TotallyWicked'sOdyssey™, ZMax+FoGGattiT22, ZMaxV2RMS-SS+RKN2.3-WP14, VMax+StormRider, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, TelescopeMod+GoodSenseVapor306DCA, el.Dýmky.
balabenka
Člen Vapers Clubu
Člen Vapers Clubu

Obrázky: 56

Příspěvekod profesor61 » sob 06. kvě 2017 14:42:15

balabenka píše:Mám obě Sirény 22 i 25 už několik měsíců (od začátku prodeje) a nic se mi na nich nerozpadá.
Je pravda že dbám aby mi napadaly na zem... ;)
Obě mi přijdou po funkční stránce naprosto totožné a pokud se průměr 25 mm vejde na box, tak bych se ani té větší určitě nebál.

Tak vám děkuji za názory asi ji také koupím snad to bude v pohodě.DÍKY.
profesor61
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Stavros » ned 07. kvě 2017 14:51:17

To padani na zem je bohuzel konec pro Sireny. Me spadla i s gripem a rozflakalo se to na atomy. Takze pozor, specialne u 25mm verzi, uvnitr je kotelna tvorena sklickem slisovanim do mensi kovove klece. Ja mel stesti, ze to sklicko prezilo, tak jsem to zatlacil zpet a vymenil vnejsi sklo (to bylo na kusy). Ovsem to uz neni tak pevne, proto ted nepouzivam moc casto, protoze nahradni skla krome tech co jsou v sade se sehnat nedaji. Jinak je to hodne dobry attik, az budou opet k mani verze 22mm v cerne barve tak ji poridim taky.
Obrázek
Obrázek
Stavros
Člen Vapers Clubu
Člen Vapers Clubu

Obrázky: 29

Příspěvekod milanb » ned 07. kvě 2017 16:02:40

Chlapy měl bych možnost 25mm skel na Sirenu. Musim ale brát 1.5m trubku a sklo by vyšlo na nějakých 35 - 40kč. Je to sklo Simax, není tak křehké jako Pyrex. Když se nějak domluvíte, nechá se udělat

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
milanb
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Kephas » ned 07. kvě 2017 17:54:28

[quote="milanb"]Chlapy měl bych možnost 25mm skel na Sirenu. Musim ale brát 1.5m trubku a sklo by vyšlo na nějakých 35 - 40kč. Je to sklo Simax, není tak křehké jako Pyrex. Když se nějak domluvíte, nechá se udělat

Jo, tak to bych bral, sice jsem ještě nic nerozbil, ale může se stát. :toneja:
Jinak rekapitulace k Digiflavor Sirene 25 mm.: absolutní spokojenost, nic neteče nic se nerozpadá, výborná chuť. Jen jedna výtka: bylo by leší usazení venkovního skla na trochu vyšší dolní základnu s O-kroužky, takhle je dost těžké dostat se ke spirálce, když je v tanku ještě liquid, protože sklo drží ve spodní základně jen centrální šroub. Třeba na to Digiflavor časem taky přijde. Jinak vřele doporučuji i pro takové začátečníky, jako jsem já. Ještě jeden detail: kamarád mi poradil, nacpat dost dlouhé vaty, která je dole pěkně rozprostřená - saje dobře a opravdu nic neteče.
Kephas
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod profesor61 » stř 10. kvě 2017 18:29:22

Kephas píše:
milanb píše:Chlapy měl bych možnost 25mm skel na Sirenu. Musim ale brát 1.5m trubku a sklo by vyšlo na nějakých 35 - 40kč. Je to sklo Simax, není tak křehké jako Pyrex. Když se nějak domluvíte, nechá se udělat

Jo, tak to bych bral, sice jsem ještě nic nerozbil, ale může se stát. :toneja:
Jinak rekapitulace k Digiflavor Sirene 25 mm.: absolutní spokojenost, nic neteče nic se nerozpadá, výborná chuť. Jen jedna výtka: bylo by leší usazení venkovního skla na trochu vyšší dolní základnu s O-kroužky, takhle je dost těžké dostat se ke spirálce, když je v tanku ještě liquid, protože sklo drží ve spodní základně jen centrální šroub. Třeba na to Digiflavor časem taky přijde. Jinak vřele doporučuji i pro takové začátečníky, jako jsem já. Ještě jeden detail: kamarád mi poradil, nacpat dost dlouhé vaty, která je dole pěkně rozprostřená - saje dobře a opravdu nic neteče.

Máte někdo zkušenost s digiflavor fuji myslím jestli se dá také klasicky šlukovat díky.
profesor61
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Martinp. » pon 18. zář 2017 18:35:28

Ahoj nechal sem si poslat sirén 25z činy rozbil jsem sem sklo a tak si říkám co mám v balení náhradní no a ono ejhle sklo dodávané v balení je úplně jiný ,velký. Nemáte někdo stejnou zkušenost? Taky mne překvapilo když sem si zde na diskuzi četl příspěvky v kterých píšete,že vám nikde nic neprotéká a neteče. Sirén mám půl roku a ještě jsem nepřišel na to,jak správně udělat spirálu,jak velkou vatu tam mám dát. Několikrát jsem si pouštěl video s Karotkou,koupil jsem i vatu cloud kicker,kterou Karotka používá. Už jsem došel tak daleko,aby mi to neprotýkalo tak už do spirál dávám na šířku celý proužek vaty. To Karotka ve videu z pásků malou vrstvu odebírá a stejně při prudčím pohybu rukou,nebo když držím cigaretu nakloněnou air flow dolů tak mi liqid vyteče.tak i když dám cigaretu nastojato do tašky,jsem řidič autobusu,můžou tomu vadit otřesy při jízdě? Začínám mít podezření,že jsem koupil nějakej nepovedeném padělek. Nemáte pro mě nějakou radu?
Martinp.
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Předchozí

Zpět na DIY + Rebuildable atomizery