Jak si mám namotat vlastní hlavu?

Cartomizéry, clearomizéry, echomizéry, tankomizéry.....a všechny ostatní mizery, co se jich sem vejde.

Moderátoři: Alexa, Petr794

Jak si mám namotat vlastní hlavu?

Příspěvekod Daotuan » úte 22. srp 2017 12:42:35

Dobrý den, mám atik Melo 3 mini a každej měsíc utratim randal za kupování žhavicích hlav. Někde jsem ale slyšel že jdou namotat vlastní hlavy a ušetří se tím peníze. Hledal jsem info a našel jsem že se má koupit dráty, které mám namotat a k tomu přidat vatu. Bohužel vůbec nevím jaký mám koupit drát k tomu mymu atiku, jak to namotat a co koupit za vatu. Mohl by mi prosím někdo poradit?
Daotuan
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Re: Jak si mám namotat vlastní hlavu?

Příspěvekod redfun » úte 22. srp 2017 17:40:58

Ahoj a vítej na fóru. Přemotávání atíku MELO 3 není podle mých zkušeností zrovna to pravé ořechové. V První řadě potřebuješ tzv RBA hlavu pro Melo protože přemotávat jednorázové hlavičky sice jde, ale není to úplně pro začátečníka. Drát Kanthal nebo nerez síla 0,3 mm, vata třeba PUFF, nebo jakoukoliv japonskou vaperskou vatu, nějaký kousek kulatiny s průměrem tak 2 až 2,5 mm rovný drát, vrták, šroubovák, hřebík, šroubek, v nouzi stačí plastová tyčka z uchošťouru, nebo kulaté párátko. Postup? Koukni sem: https://www.youtube.com/watch?v=EgIiKLwVicc. Jestli můžu doporučit kup si atík na motání typu Kayfun V3 nebo V5,Taifun GT III, Merlin, SIren atd. Když budeš chtít klidně napiš SZ ať tady neplevelíme vlákno.
Pico, POWER, Vamo 2, Istick 40W TC+, Orchid V6, PYGMY, Kayfun lite, Kanger ProTank
Jen to co si umíchám 0-3 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.

Obrázek

Nad alkoholem se nedá zvítězit, jen Moraváci dokázali remizovat
redfun
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Obrázky: 7

Zpět na Atomizéry