Jaký vybrat?

Pravděpodobně největší výrobce liquidů, Dekang Biotechnology, sídlí v čínském Shenzhenu. Vyrábí nepřeberné množství příchutí v mnoha intenzitách. Masovost jeho výroby je občas znát ve výkyvech kvality - stejná příchuť může chutnat za pár měsíců úplně jinak než tatáž vyrobená dnes.

Moderátoři: Rebelka, Alexa, cherrykiss

Pravidla fóra
Nejsou povoleny komerční odkazy na jiné weby, s výjimkou webů prodejců - členů Vapers Clubu.

Re: Jaký vybrat?

Příspěvekod lvytn » sob 07. lis 2015 8:32:41

Rum, to bych asi nemohl... Koukám skrz prsty na takové věci jako banán v čokoládě, tiramisu, apod.
Asi mám divný chutě, ale krom ovocných mě láká i skittles :D

Jinak, namíchal jsem si tedy po 10ml meloun a bahrainské jablko. Meloun není skoro vůbec cítit, i když jsem dal kapek víc než u jablka, které cítit je a hodně. Možná je to tím že mám teď silnou rýmu... A mladá tvrdí, že ten meloun nevoní jako meloun ale jako dýně :D Mě to přišlo jako umělá chuť melounu v žvýkačkách :)
Uvidím až bude po rýmě a trochu se to uleží. Ale asi dnes namíchám ještě jednu várku, kdyby se to náhodou povedlo, ať nemusím čekat dlouho na další.

Trochu mě je zaráží proces zrání. Opravdu může liquid ztrát? A proč 7-30 dní? Jakým způsobem to mění chuť? :wonder:
Kanger SUBOX Mini Black (Efest 2800mAh) + klon Kayfun Lite 2
lvytn
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod DnD » sob 07. lis 2015 13:57:42

Na zrání nejsem odborník a vůbec si s tím hlavu nedělám. Zrání je u mě poznat u tabákových příchutí. Ovocné -když vydržím- tak nechám zrát den až tři a pak to jdu okoštovat. Je to dáno spíš tím kdy mám v nějakém žhaviči volno :rofl: Když to zkusím po týdnu tak už rozdíl proti třem dnům nepoznám. Je to možná tím že dávám do 25ml lahvičky zpravidla 35-42kapek /ovocné,tabáku dávám méně/. Když míchám vzorek tak do 10ml 15-16kapek. Ty ovocné bych spíš řekl že časem -měsíc,dva a víc trochu vyprchávají.
DnD
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod lvytn » ned 08. lis 2015 10:05:27

:D Aha.
Nu, tak něco nechám uzrát. Včera jsem zkusil meloun od FA a přijde mi strašně nepatrný. Uvidím až se mi zlepší rýma, jestli se mi to jen zdá (think).
Kanger SUBOX Mini Black (Efest 2800mAh) + klon Kayfun Lite 2
lvytn
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod foxlg » ned 08. říj 2017 17:32:25

Obavám se, že ten meloun moc nedozraje. Rozhodne zde jsou větší odborníci na míchání, ale já jsem ovocné příchutí moc dlouho nenechávál. Den nebo 2 max. S tím vyprchavanim by taky souhlasil.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Alien Smoke 220W, Siren 22, Aromamiser Suprime mini, Kayfun 4/5, Velosity mini, Derenger, Toptank, Troll
foxlg
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Předchozí

Zpět na Dekang