Jaký vybrat?

Pravděpodobně největší výrobce liquidů, Dekang Biotechnology, sídlí v čínském Shenzhenu. Vyrábí nepřeberné množství příchutí v mnoha intenzitách. Masovost jeho výroby je občas znát ve výkyvech kvality - stejná příchuť může chutnat za pár měsíců úplně jinak než tatáž vyrobená dnes.

Moderátoři: Rebelka, Alexa, cherrykiss

Pravidla fóra
Nejsou povoleny komerční odkazy na jiné weby, s výjimkou webů prodejců - členů Vapers Clubu.

Jaký vybrat?

Příspěvekod Lanius » pát 06. úno 2015 21:09:22

Zdravím vespolek.
Chtěla bych vyzkoušet nějakou novou příchuť, ale nevím jakou.
Už jsem zkoušela čokoládový dekang a ten mi chutnal, takže bych chtěla zůstat u této příchuti, ale nevím jakou. Doporučili by jste mi nějakou?
Koukala jsem se po netu a druhá nejoblíbenější příchuť je prý třešeň, ty mám ráda. Chutnala vám? Není to příliš sladké? Raději bych nějakou svěží a ovocnou příchuť. Možná pomeranč?

edit Rebelka: odstranen odkaz. Reklama
Lanius
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Re: Jaký vybrat?

Příspěvekod Rebelka » pát 06. úno 2015 22:06:38

Mimochodem je spousta firem vyrabejicich liquidy, nejen Dekang. Staci se podivat tady po foru do sekde liquidu, i tam najdes par doporuceni co komu chutnalo nebo nechutnalo.
Obrázek
Rebelka
Člen Vapers Clubu
Člen Vapers Clubu

Obrázky: 10

Příspěvekod Víťa » pát 06. úno 2015 22:56:56

Asi takhle, každý má jinou hubu, musíš zkoušet...
http://www.hvcomp.cz - servis a prodej PC , elektronické cigarety, plastikové modely

Obrázek
Víťa
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod DnD » sob 07. úno 2015 2:43:44

Myslím, že u většiny platí že to co jim chutná jako ovoce jim bude chutnat i při vapování. Když si mám vzpomenout na největší tři hity /své i okolí/ co nezapadly časem v zapomnění tak je to nejspíš černý rybíz, kokos a hruška. Já mám třesně rád zkusil sem snad dvacet různých výrobců /vč. višně,černé cherry/ ale pořád hledám tu kterou nebudu moct pustit z huby. Naopak alkohol /šáňo,brendy,víno,slivovice/ zklamal... snad kromě rumu.
DnD
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod tiberius » sob 07. úno 2015 11:40:05

Sousedka kouří jen ovocné liquidy a nej jí šmakuje černý rybíz :ano:
tiberius
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Petrklíč » sob 07. úno 2015 12:23:03

Za pozornost stojí kombinace tabák-ovoce. Ale jak které ovoce. Před třemi lety jsme s Cherry_kiss přišli na náípad zkombinovat Virginii s rybízem (círka 7:3). Výsledkem je lahodný liquid, který se za celý den nepřekouří. Z dalších pokusů se osvědčil mix Virginia + hruška, ve stejném poměru. Mluvím o ingrediencích od Flavour Art. Vyzkoušejte! :)
Virginii lze nahradit i jinou tabákovkou, např. ORY4 nebo z těch světlých např. RY4, Dusk a 7 leaves.
eGO a jeho klony,,,
Obrázek
Petrklíč
Člen Vapers Clubu
Člen Vapers Clubu

Příspěvekod Kralik » ned 08. úno 2015 15:36:45

Ja kouřím liquidy od dekangu. Vyzkoušel sem pár příchutí, no nejvíc mi chutná příchuť třešeň, která je pro mě top :)
Edit Rebelka: odstranen odkaz
Kralik
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod karotka » ned 08. úno 2015 22:41:22

Lanius: Osobně být tebou, tak si koupím bázy a k tomu příchutě v ampulkách (2ml - stojí asi dvacku, takže když nechutná, tak vyhodíš pár drobných). Nejen, že objevíš jinej rozměr chutí, ale navíc ve finále ušetříš. Namátkou - 10ml dekangu stojí okolo řekněme 70kč, namíchaný liquid 12mg vyjde na cca 25kč/10ml, 18mg asi 30kč/10ml.
Český vapingový kanál na YT - Vapetalk s Karotkou
Turbo RDA na Joyetech EGO-T baterii - dokonalý vaping.
karotka
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod habibi » pát 22. kvě 2015 21:03:25

já si objednal banán a mám ho s čokoládou bohužel banán je hodně aromatický a čokoládu přebil
habibi
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod lvytn » čtv 29. říj 2015 10:58:19

Od Dekangu zkouším borůvku a třešeň. Borůvka, moc dobrá záležitost, nic přehnaného, nic decentního, prostě tak akorát. Byl jsem milovníkem borůvkových Camelek, takže první co při přechodu na vape bylo, že si seženu borůvkovou příchuť :)
Pak jsem zkoušel i třešeň (stále ji mám) a to už není ono. Není špatná, třešeň to připomíná ale mě prostě tolik nejede.
Jako další mám v hledáčku meloun :hihi:
Kanger SUBOX Mini Black (Efest 2800mAh) + klon Kayfun Lite 2
lvytn
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Další

Zpět na Dekang