Moje osobní prohlášení-bez konzultace v radě VC

V roce 2009 bylo založeno občanské sdružení Ekuřácký klub-Spolek příznivců ekouření. Jeho v podstatě jedinou činností bylo připomínkování tehdy vznikajícího tzv.Protikuřáckého zákona, který jako první právní norma v ČR definoval pojem elektronická cigareta. Koncem roku 2012 byl změněn název sdružení na Vapers Club - Česká asociace vapingu . O jeho stanovách, smyslu a konkrétních cílech lze diskutovat zde.

Moderátoři: Rebelka, Petrklíč, jajulda, Alexa, Petr794

Re: Moje osobní prohlášení-bez konzultace v radě VC

Příspěvekod Elboro Man » pon 24. úno 2014 0:55:13

Zdá se, že mluvím nesrozumitelným jazykem...jako bychom mluvili každý o něčem jiném :whew: ,...

Tedy souhrnně :
Mira.st -
v poho, do jisté míry ti rozumim. Ale až napíšeš stejnou kritiku na eCF a zároveň docílíš toho, že tam vydrží déle než dva dny, než ji dlouhejbil smaže, pak bych to chápal uplně... ;) Proč se stejně vehementně nepozastavíš nad tím, že tam bylo obratem smazáno i pouhé poděkování Vapers Clubu za překlad petice...když už tedy chceš srovnávat. ;)

DeMaio , myslíš tento ?
DeMaio píše:Ešte by som pridal navýšenie cien o 10% na celý sortiment :ne:

- Bohužial, nerozsvietilo...popravdě řečeno stále smysl toho příspěvku nechápu. Místo jednověté reakce na něco zkus prosím sdělit, co tím chceš sdělit ? Dík. ;)

Honza 1973 - už jsem to opravil před tvou reakcí. Já se jen podivil, kde všichni ti vapeři jsou. Jestli jsi podepsal petici, tak není proč se rozčilovat... ;)

Již jsem psal, že pravděpodobně byla má chyba v přílišné dramatičnosti úvodního příspěvku tohoto vlákna. Ovšem smyslem a úmyslem autora nebylo zamýšlet se v tomto vlákně nad slevami. Smyslem a úmyslem bylo malinko vyburcovat a zamyslet se nad tím, proč je na petici pouhých 400 podpisů .
Jestli to bylo pochopeno jinak, pak mě to mrzí . (toomuchinfo)

EDIT : teď jsem se díval na víkendové objednávky. A ejhle - jsou tam 4 objednávky od nových zákazníků, kteří do poznámky v objednávce zkopírovali číslo svého podpisu pod petici a uplatňovali slevu... :stastnej: Tedy si to vysvětluji tak, že touto " motivační slevou " jsem přispěl k získání 4 nových podpisů... ;)
Moderní je E-kouřit...Chytře !
Elboro Man
Site Admin
Site Admin

Obrázky: 311

Příspěvekod DeMaio » pon 24. úno 2014 20:47:15

Členov ktorých máš tu si si pretiahol z ecf. Týmto akurát tak o nich prídeš. To že si zaregistroval 4 (štyri) objednávky s kódom je chválihodné,ale akurát tak pri pive s kamarátmi.

Na celý ten kolotoč s podpismy by ste mali ísť kus ináč. Máte tri velké fóra. Čo tak si niekde sadnúť a vymyslieť niečo čo tých ludí nakopne podpisovať. Ale to by už asi bolo nad tvoje sily stretnúť sa s rumlikom a petrom a nájsť spoločnú reč.
Zrušenie zlavy pre členov tohoto tvojho fóra je zlé (chcel som napísať choré), nemá to s danou problematikou vôbec,ale vôbec nič spoločné. Bol si predsa rád že sem k tebe prišli.

Takže: Ešte by som pridal navýšenie cien o 10% na celý sortiment a šup na kódované objednávky.

PS: viac do tejto témy prispievať nebudem. Ak uznáš za vhodné výmaz účtu tak smelo do toho. Skrátka "já už tady nejsem rád"
Obrázek
DeMaio
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Obrázky: 1

Příspěvekod Rebelka » pon 24. úno 2014 20:59:26

DeMaio píše:Členov ktorých máš tu si si pretiahol z ecf. Týmto akurát tak o nich prídeš.

Nezlob se na me, ale proti tomuhle se musim ohradit .. clenove fora rozhodne nejsou figurky se kterymi si majitele mohou soupat mezi forama jak potrebuji. A kdybychom sli do detailu .. ja zacinala u Petrika, pak jsem byla chvilku na ecf a zakotvila tady a vis ze to vubec nebylo a neni kvuli sleve ale hlavne kvuli nazorove shode s mistnim osazenstvem?

Co se Rumlika tyce se nevyjadrim neb nevim, ale co se tyce Petrika jeho ucast byla prislibena na salina vaping party a nedorazil ackoliv byl ocekavan a vitan.

Cele tvoje psani mily pane DeMaio mi prijde jen jak narek nad tim ze nedostanes slevu. U vas v obchode kam chodis pro rohliky atd ti asi taky bezne jen za usmev a to ze prijdes nabizeji slevy horem i dolem ze? Ostatne porad tu zustavaji pro registrovane aukce pokud se nepletu.
Obrázek
Rebelka
Člen Vapers Clubu
Člen Vapers Clubu

Obrázky: 10

Příspěvekod RAMMY » pon 24. úno 2014 21:08:35

Já jen takový malý dotaz, aniž bych chtěl něco nebo někoho pobuřovat. Nic ve zlém, ale ....není to tak, že podpis na petici je vždy dobrovolný? Já jí tedy podepsal, ale napadlo mne, jestli by pak pánové nahoře, kteří tyto petice dostanou nemohou říci "a heleme se, heleme :) podpisy z Čech nebyli dobrovolné, ale podmíněné nějakou slevou, a tudíž víme my, jestli jsou ty podpisy upřímné, nebo jim všem šlo jen o tu slevu?" Snad pochopíte co mám na mysli, a vážně nechci čeřit vodu.
RAMMY
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Honza1973 » pon 24. úno 2014 22:21:51

Možná jsem včera měl trošku moc horkou hlavu, ale první příspěvek na mě působil upa stejně jako snahy EU. Jako diktát. Berte to jen jako vysvětlení. A už mlčím.
Honza1973
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Maxgear » pon 24. úno 2014 23:02:24

Zdravím a můj názor je že dobrá věc se nakonec obrátila v naprosté fiasko a to jsem předem předpokládal a do podobných akcí se již nezapojuji protože je to marnost nad marnost.Špatně vysvětlená akce a fůra emocí vykonala své.Elboromanovi jsem to psal jak to dopadne a jeho emoční rozpoložení a následná akce se slevami tomu dala korunu.Je to podobné jako druhý penzijní pilíř - takové malé přirovnání.Zbytečná hysterie okolo EU a jejich rozhodování okolo e-cigaret,plno nepodložených a zkreslujících faktů.Tady je důležité aby se spojili výrobci z EU,dystributoři a prodejci, samotný zákazník v EU nikoho nezajímá a podobné petice ještě nic v evropském parlamentu nezměnila.Najivní představa že může náš euro poslanec něco změnit je iluzorní protože jsou združeni v klubech s jinými poslanci podobného politckého směru a tam se dělají usnesení o hlasování.Nebudu se zmiňovat o lobistických skupinách za kterými je velký kapitál.Pokuď začne Philip Morris lobovat a nabízet svojí - "zdravější alternativu" - pak teprve nastoupí zákazník a ten rozhodne zda koupí nebo nekoupí a to je tak vše co pro to může udělat.Samozřejmé je že se něco musí s e-cigaretami udělat, dohled a regulace nad tím co se prodává jak v kamených obchodech tak na netu,protože co si dovolí někteří prodejci a nebudu jmenovat tak to si jen po tom volá.Podivovat se nad tím že každý nový výrobek se musí nejdříve nahlásit aby prošel aspoň nějakou kontrolou mi přijde docela podivný,každá blbá hračka prochází kontrolou a tak nevidím jediný důvod proč to má být u e-cigaret jinak. Padesát procent všeho nabízeného zboží je předražený šunt který odporuje obchodnímu a reklamačnímu zákonu a to vůbec nemluvím o tržnicích kde člověk který je tak odvážný nebo to udělá z finančních důvodů nemá už vůbec šanci něčeho se domoci.Divím se samotným poctivým prodejcům že se o to neberou a nechali to zajít tak daleko.Za další mám takový pocit že se tento kšeft začíná kanibalizovat a na to by si měli výrobci a i prodejci dát pozor.O e-vaping fórech se nemá cenu rozepisovat,to vidí každý sám jaká je poslední dobou úroveň a radost opravdu z toho nemám.Tak se na mě nezlobte a hezkou dobrou noc přeji všem vaperkám vaperům.Pepa
Maxgear
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Elboro Man » pon 24. úno 2014 23:12:21

Honza1973 - v poho... ;)

RAMMY - Nikoli RAMMY...nehledej jakési zbytečné záludnosti tam, kde nejsou. Podpis samozřejmě není podmíněn žádnou slevou, každý podepisuje zcela dobrovolně . A jeden e-shop se rozhodl ocenit ty z vaperů, kteří podpisem projevili jakousi solidaritu s vapingem a s jeho osudem tím, že jim poskytuje slevu 10 %. Předpokládám, že kdyby se nějaký e-shop rozhodl poskytovat slevu třeba voličům Strany mírného pokroku v mezích zákona, také by to bylo zcela v pořádku. ;)

DeMaio - Koukám,, že ses rozhodl mi mermomocí vnutit svůj nápad se zvýšením ceny o 10%, nyní ještě doplněno o jakési kódované objednávky. Diskutuješ takto o všech slevách všech shopů, nebo tě zajímá pouze tato jedna jediná sleva , protože ji poskytuje GD ?
Inu, dobrá... ;)

1) Nikoho jsem nepřetahoval. Jestli si myslíš, že jsem rozesílal hromadné maily vyzývají k přestupu, tak je to sice úsměvná představa, leč naprosto zcestná. ;) Možná to nevíš, ale toto fórum existovalo asi rok před eCF. A z eCF prostě odešli ti lidé, kteří nesouhlasili s cenzurou a se způsobem uměrňování diskusí. Bez jakéhokoli přetahování.

2) Ano, máš pravdu že sednout si k diskusi s Rumlikem je nad mé síly. A není také divu. Proč bych si měl sedat k nějakému imaginárnímu stolu s někým, kdo plive na Vapers Klub, členy a i mě osobně špínu, kdo řídí forum tak že jakákoli zmínka o Vapers Klubu je ihned mazána, dokonce i prosté poděkování za překlad petice je smazáno, lidé jsou vylučováni za pouhé kritické příspěvky či jiný názor, vidae z akcí propagujících vaping jsou mazány jen proto, že je pořádá Vapers Club, i to málo kritických diskusí je cenzurně upravováno tak, že pozbývají logický smysl. Takže v tomto máš pravdu - a za to mě nestojí ani celý vaping, abych se na stará kolena stal takovým oportunistou, že bych se s takovýmito lidmi "kamarádil " :nene:
Notabene pamatuji že ještě v dobách, kdy jsem na ecf byl, tak jsem vyzýval ke společným akcím. Nabídl jsem, aby eCF spolupořádalo Vaping Party Boat, zatim největší akci co se týče propagace vapingu v ČR - nebyl zájem. Již před třemi lety jsem vyzýval k tomu, aby fungovalo občanské sdružení, protože bez toho to nepůjde - nikdo nebude nikdy jednat s anonymnímy nicky na po forech. Nebyl zájem...radši si tam budou někteří jedinci dělat jméno navážením se do mě a kydáním hnoje. Nu dobrá - tak jsem odešel a dělám to tak, jak jsem přesvědčen že se to dělat má, aby ta činnost měla nějaký smysl. Neustálé plkání o nesmyslech mě opravdu unavuje. ;)

4) Ale já jsem nezrušil slevu pro členy fora. Dočasně jsem upravil podmínky slevy tak, abych podpořil sbírání podpisů pod petici. Tak nějak předpokládám, že všichni členové tohoto fóra petici podepsali ... a tak logicky sleva platí i pro ně... ;)

5) Proč bych ti měl mazat účet ? Předpokládám že jsi dospělý a svéprávný jedinec a tak přece snad nebudeš chodit tam, kde nejsi rád, jak píšeš. K tomu ti přece nemusim mazat účet, sám se můžeš rozhodnout že sem chodit nebudeš a dodržet to, ne...? Tady nejsme na eCF, aby se rušily účty za jiný názor. ;)
Ale někdy si to vyzkoušej a podobně otevřený kritický příspěvek napiš na eCF...troufám si tvrdit, že tam by vydržel pouze do nejbližšího usednutí některého z cenzorů k PC. Někdy si to zkus... ;)

Pěkný večer vinšuju... ;)
Moderní je E-kouřit...Chytře !
Elboro Man
Site Admin
Site Admin

Obrázky: 311

Příspěvekod MiJeblo » pon 24. úno 2014 23:14:38

DeMaio píše:Členov ktorých máš tu si si pretiahol z ecf.

Drahý příteli, bratře
nepatřím ani já ani další velké množství lidí, kteří jsou zde na foru zaregistrovaní, mezi ovce kteří jdou za svým vůdcem. Jsem zde dobrovolně. Jsem zde, protože je tu ctěna svoboda slova, jsem zde, protože tu můžu vyjádřit svou myšlenku byť i kritickou a nikdo mi nemaže příspěvky a nikdo mě nepoučuje co můžu a co nemůžu!
Chápu emoce některých jedinců, ale Boris je jen jeden. Nemusím s ním vždy souhlasit, ale rozhodně ho beru jako chlapa s mozkem v hlavě co se umí postavit davu a umí plivat proti větru! Proto má, a to nejen ve mně, svého spojence a je mi šuma fuk jestli budu či nebudu mít 10% slevu.
Hele, už jste letos slyšeli cvrkat cvrčky? :-)
Mám ho tady nejmenšího a každý mě musí mít rád a kdo ne, tak tomu můj tatínek vyhlásí válku Obrázek
MiJeblo
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Maxgear » pon 24. úno 2014 23:22:13

Já proti Borisovi nic nemám akorát říkám svůj názor.Boris má taky svůj a já se nesnažím ho nějak přesvědčovat ,jak říkáš je to asi správný chlap ale spíše by se hodil do politiky tam by se jeho rétorické dovednosti uplatnili více než tady předvědčovat o své pravdě nevzdělance a ignoranty - :D to je fór :rofl: - pepa
Včera jsme šli s mojí paní parkem na Žižkově a tam je to jako na jaře,brouci a ptáci řvou jak o závod.
Maxgear
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod havran » pon 24. úno 2014 23:27:04

Podepsal bych všechna slova MiJebla :ano:
Cvrčky jsem ještě neslyšel, ale už jsem viděl na mezi prcky dělat to svoje :hihi:
Non,Je Ne Regrette Rien
Obrázek
havran
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Občanské sdružení Vapers Club - Česká asociace vapingu