Vaping aneb dva roky bez cigára

Moderátoři: Alexa, Petr794

Vaping aneb dva roky bez cigára

Příspěvekod sagitarius » ned 10. črc 2016 1:02:43

Tak přátelé (i nepřátelé), jsou to dva roky, co jsem neměl jediný cigáro v puse. Jak to začalo? Seděl jsem takhle v nákladním autě a dodržoval bezpečnostní přestávku někde u Vsetína, bafal svoji už asi 30-tou cigaretu ten den a kašlal jako vždy a pořád. Tu jsem si vzpomněl na jednoho člověka, který postával- ve firmě, kde nakládám- u zábradlí s "železnou trubkou" v ruce a bafal baterky. Řekl jsem si, že by to byla rozumná volba a po příjezdu jsem se ho zeptal, kde to koupil. Nasměroval mě k Ondrovi a Jajuldě a já hned (dřív, než si to rozmyslím) vyrazil se čtyřtisícovkou v kapse nakupovat. Pořídil jsem Vamo V5, na radu Ondry Kanger V2, dvě baterky, nabíječku, 12mg bázi a příchutě. Doma jsem to sestavil, nalil a zhluboka nasál :hihi: No, zkušeným už došlo, že jsem se málem udusil, ale vydržel jsem, a za půl hodiny už jsem si zvykl a dodnes jsem si nezapálil jedinou cigaretu (ať mi upadne i s kořenem, jestli lžu). A to jsem kouřil 40-50 denně!
A pointa (pro ty, co se teprve ropzhodujou):
Ráno vstanu, a dýchám bez vykašlávání dehtu. Za ty dva roky nekupování hřebíků do rakve jsem si pořídil dva nový notebooky, slušný nový PC, dva výkonný tablety, dva dost slušný mobily, našetřil na novou elektroinstalaci doma (náhrada za 50 let starý hliníkový rozvody), na opravu auta... Dokud jsem kouřil, na nic z toho jsem neměl. Před tím jsem kouřil za 4500,- měsíčně, teď mě to stojí tak do 200,- měsíčně a dobrej pocit.
Rozhodujete se teprve? Neváhejte a jděte do toho. :ano:
Naposledy upravil sagitarius dne ned 10. črc 2016 20:07:41, celkově upraveno 1
sagitarius
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Re: Vaping aneb dva roky bez cigára

Příspěvekod Elboro Man » ned 10. črc 2016 5:15:13

No pěkný vape příběh... :ano:
Nezbývá než gratulovat . Ono to chce také trochu pevné vůle, takže klobouk dolů... :ruky: :ano: ;)
Moderní je E-kouřit...Chytře !
Elboro Man
Site Admin
Site Admin

Obrázky: 311

Příspěvekod Ondráš » ned 10. črc 2016 8:27:18

Pamatuji si to jak včera, když jsi k nám přišel prvně. Dva roky jsou slušná doba, gratuluji :ano:
GOLD DRIVE Brno http://golddrive-brno.cz/cz/
Mezírka 5, Brno
Ondráš
Člen Vapers Clubu
Člen Vapers Clubu

Příspěvekod Honza1973 » ned 10. črc 2016 10:33:58

Gratuluju k té výdrži :ano: třeba moje manželka takovou vůli nemá. Po více než 3 letech vapování opět začala "prokládat" pyrem. Ale jde to i bez nich :)
Honza1973
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod sagitarius » ned 10. črc 2016 20:10:13

Tak myslím, že u mě to nehrozí, abych to začal prokládat pyrem, protože kouř z cigár mi už doslova vadí, a navíc mě to už vůbec neláká.
sagitarius
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Víťa » pon 11. črc 2016 10:48:25

Vapuju už 4,5 roku, ale ty prachy jsem ještě neviděl. Asi mizej v černý díře. :rofl:
http://www.hvcomp.cz - servis a prodej PC , elektronické cigarety, plastikové modely

Obrázek
Víťa
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod sagitarius » pon 11. črc 2016 16:40:48

Jo, známej problém všech ženatých :rofl:
Tenhle problém totiž způsobuje známá systémová chyba v aplikaci "Manželka".
sagitarius
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Mares » úte 11. říj 2016 15:51:23

To je dlouhá doba, jsem zvědavý na sebe. Všichni mi fandí a to mě drží. :muscle:
Mares
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod Jerry » pát 18. lis 2016 11:40:42

Já už jsem na elektronický vapour2 skoro pět let. Tenkrát jsem to zkoušel jako novinku, nevěděl jsem o tom nic, bylo to čistě ze zvědavosti. Nakonec jsem se na tom stal závislým a krabičku jsem si pak už nekoupil. Nikotinu si zvolím vždycky takový množství, jaký mi vyhovuje, to jsem ocenil. Zrovna u cigaret tahle volba nebyla v podstatě možná, to bych si musel kupovat vždycky lightky a pak silný. Třeba po nějakým větším večírku, kdy jsem druhý den úplně překouřený, ale na cigaretu stejně mám chuť, tak teď si teď dám náplň buď bez a nebo s minimálním množstvím nikotinu, tak to je fajn a pohodlný.
Jerry
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Zpět na Má osobní zkušenost s e-kouřením