Žádost o pomoc

Tank Atomizery se vyznačují se jednoduchým plněním a snadnou údržbou, na rozdíl od DIY Atomizerů jsou vhodné i pro začátečníky. Zásobování liquidem zajišťují vyměnitelné žhavicí hlavy, opatřené jednou nebo dvěma žhavicími spirálkami a knoty nebo vatou.

Moderátoři: Alexa, Petr794

Pravidla fóra
Není povoleno vkládání komerčních odkazů, mimo odkazy na prodejce- členy sdružení Vapers Club. Jiné odkazy budou mazány.

Žádost o pomoc

Příspěvekod Knockhide » pát 15. zář 2017 22:06:50

Zdravím, nevím jestli jsem trefil zrovna spatnou sekci fóra, nicméně koupil jsem si od kangertechu kbox mini-c, který používám asi druhý měsíc, během této doby fungoval bez problémů a zhavitka sem měnil cca po 12ti dnech. Dneska se mi začal liquid připalovat, tak jsem vyměnil zhavitka a nepomohlo to, pro jistotu jsem tam dal další a stále liquid chutná připálene, proto jsem to rozdělal vyčistil a dál nový liquid a opět stejný problém. Napadá někoho co s tím? Děkuji za reakce.
Knockhide
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Re: Žádost o pomoc

Příspěvekod Knockhide » pát 15. zář 2017 22:26:35

Vzhledem k nemohoucnosti vapovat sem tam nacpal další zhavitko a řekl bych že první potah byl asi v pořádku, potom zablikal odpor a nezbavilo to, při dalším pokusu to hodně zasicelo a chuť spálená.
Knockhide
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod jabre » sob 16. zář 2017 12:47:55

Těžko radit. Nejlepší by bylo zajít na nějaký sraz kde zkušenější a poradí ukážou. Nebo třeba možná toto video
https://youtu.be/vokbzMdN9fw
jabre
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Obrázky: 3

Příspěvekod Knockhide » pon 18. zář 2017 11:04:42

Co značí blikání odporu? Na googlu sem to kupodivu nenašel, stává se mi teď, že mi místo žhavení začne blikat odpor a nic se neděje.
Knockhide
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Příspěvekod LimDul » pon 18. zář 2017 16:08:12

pravdepodobne mas nekde spatnej kontakt a odpor hlavicky ti pak skace nahoru a dolu. grip pak obcas nezazhavi, obcas tam pak posle moc a spali to.
problem muze byt v zavitu na gripu, nebo primo v atiku.
LimDul
Člen Vapers Clubu
Člen Vapers Clubu

Zpět na Tank Atomizery s vyměnitelnými žhavicími hlavami