Zásobování, jaký mód, názvosloví

Moderátoři: Alexa, Petr794

Zásobování, jaký mód, názvosloví

Příspěvekod matata » stř 13. zář 2017 18:01:49

Ahoj,
vapuju 3 měsíce.

Pořídil jsem si Ego aio a následně Mega twist+.

Musím říci, že twist má úplně jiné podání chuti a je to opravdu moc dobré.

Dotaz 1 - zásobování liquidem
Preferuji pusa - plíce. Clapton 1.5 výborná, ale potýkám se asi s nedostatečným zásobováním a řekl bych i zavzdušněním hlavy. Popíšu... Dvakrát natáhnu, nádherně jemně bublá. Intenzivní chuť. 3 a další potah i když počkám několik minut je takový sušší a nevýrazný. Metodou pokus omyl jsem vysldoval , ze když v tomto stavu do driptipu fouknu tak z hlavy vyjde pár bublinek a následné potáhnutí je jako to první. Čili perfektní. Je normální že se hlava takhle zavzdušňuje? Pomohlo by použít řidší liquid? Používám 50/50.

Dotaz 2 -Doporučte prosím mód
Rád bych si pořídil ještě mód.
Zamlouvá se mi Eleaf ASTER TC mód.
Líbí se mi na něm kompaktnost, že je sympaticky malý. Máte na něj nějaké špatné reference? Případně co byste doporučili?

Dotaz 3 - Značky báze a příchutí
Používám na míchání Zerofifty imperia a příchutě flavourart. Nemám moc s čím srovnávat. Je na tomto výběru něco špatně. (chápu že jde o subjektivné dojem ale budu moc rád za jakékoliv doporučení a radu.

Dotaz 4 - ujasnění pojmů a funkcí
Chápu prosím správně, že:
Podání chuti toho samého liquidu určuje zhavící hlava a nikolik clearomizer?
Jsou nějaké clearomizéry vhodnější na pusa plíce a jiné na přímé potahování?

Omluvám se za obsáhlejší příspěvek a děkuji všem za případné odpovědi.
matata
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Re: Zásobování, jaký mód, názvosloví

Příspěvekod LimDul » pon 18. zář 2017 16:27:22

ahoj,

Dotaz 1 - zásobování liquidem
hlava ti spatne zasobuje podle toho jak to popisujes. 50/50 liquid by to zvladat melo, to je dneska neco jako standart. ridsi rozhodne neublizi, ale je divny ze ti to takhle zlobi.
vic ti nepovim, tenhle kus nemam.

Dotaz 2 -Doporučte prosím mód
veci od Eleafu sou fajn, tim chybu neudelas.

Dotaz 3 - Značky báze a příchutí
prichuti je milion a kazdymu chutna neco jinyho. idealne zajdi na nejakej sraz a muzes ochutnat co kdo huli.

Dotaz 4 - ujasnění pojmů a funkcí
chut je docela alchymie, na to ma vliv prakticky vsechno. hlava asi nejvic, ale i atomizer, nebo jak moc mas otevrenej vzduch, dokonce i naustek.
na pusa-plice a primo ma hlavni vliv hlavicka. cim uzsi vnitri prumer v ni je, tim vic je na pusa-plice a obracene. regulace na atiku uz je jen takovy jemny doladeni. kdyz pouzijes hlavu s velkym vnitrim prumerem, tak to atikem na pusa plice neutahnes tak aby to bylo prijemny.
LimDul
Člen Vapers Clubu
Člen Vapers Clubu

Zpět na Obecná diskuze